Materiały do wybielania


Dash

Nowy system gabinetowego do wybielania zębów.
Preparat nie wymaga aktywacji światłem lampy oraz, w odróżnieniu do obecnie dostępnych na rynku środków, nie musi być przechowywany w lodówce. System jest bardzo wygodny. W zestawie zabiegowym znajdują się materiały izolacyjne, żel wybielający oraz preparat zwalczający nadwrażliwość – wszystko to, co jest potrzebne do przeprowadzenia bezpiecznego i skutecznego zbiegu. Dużą zaletą preparatu DASH jest również to, że żel wybielający (30% HP 2,9g) znajduje się w jednej strzykawce i nie ma potrzeby mieszania go przed rozpoczęciem zabiegu.

Dash to idealne rozwiązanie dla lekarzy, którzy chcą zaoferować swoim pacjentom szybkie, skuteczne, a przede wszystkim przystępne cenowo wybielanie zębów, bez konieczności inwestowania w specjalistyczne lampy wybielające.

Formy handlowe:
Opakowanie: strzykawka z żelem wybielającym DASH 30% HP (2,9g) - wystarczająca na 3 dwułukowe aplikacje; strzykawka koferdamu z dwoma końcówkami; Relief ACP - preparat do znoszenia nadwrażliwości; 2 x akcelerator przyśpieszający wybielanie; retractor; akcesoria


Producent: Discus Dentalpoczta

  


   

Szybka Sterylizacja dla ceniących czas


więcej - zakładka Autoklawy