Cementy


Maxcem

Samowytrawiający/samoprzylegający cement na bazie żywic, o wysokiej adhezji, dwukrotnie przewyższającej adhezję cementów glassionomerowych modyfikowanych żywicą (RMGI).

Bardzo dobra estetyka dzięki doskonałej stabilności i wysokiej translucencji odcieni. Bezpośrednia aplikacja z podwójnej strzykawki - bez konieczności mieszania ręcznego albo stosowania dodatkowych akcesoriów w postaci aktywatora, mieszalnika czy dozownika. Łączy się z wszystkimi powierzchniami: zębinową, szkliwną, kompzytową, ceramiczną czy metalową. Podwójna polimeryzacja, efektywna nawet przy bardzo ograniczonym dostępie światła dzięki opatentowanemu systemowi inicjującemu polimeryzację. Łatwe usuwanie nadmiarów, gdy materiał znajduje się w fazie żelu. Wskazania: do osadzania wkładów koronowo-korzeniowych, wkładów i nakładów koronowych, koron i mostów pełnokompozytowych, pełnocermicznych albo na metalu. Nie nadaje się do cementowania licówek.

Formy handlowe:

1 strzykawka samomieszająca 5g cementu (w kolorze Clear-przeźroczystym) + końcówki.
5szt. strzykawek samomieszających po 5g cementu (w kolorach: Clear-przezroczystym, Yellow-żółtym, White-białym, White Opaque-białym opakerowym) + końcówkipoczta

  


   

Szybka Sterylizacja dla ceniących czas


więcej - zakładka Autoklawy